Emplocity uruchamia Emplobota dla Avivy

Emplocity uruchamia Emplobota dla Avivy

Światło dzienne ujrzał Emplobot firmy Aviva. Dzięki niemu, osoby poszukujące pracy mogą porozmawiać z inteligentnym taskbotem na stronie kariery jednej z największych instytucji finansowych w Polsce. Za produkcję rozwiązania odpowiada Emplocity.

Emplobot ma za zadanie uprościć kandydatom proces ubiegania się o pracę. Wspiera również pracodawcę w procesie zbierania i selekcji CV, optymalizacji pracy oraz redukcji kosztów rekrutacji. Aviva jest pierwszą firmą ubezpieczeniową w Polsce, która zdecydowała się na wykorzystanie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego w rekrutacji.

Za pośrednictwem Emplobota, każda osoba odwiedzająca stronę kariery Avivy, ma okazję w szybki i prosty sposób zostawić informację na temat swojego doświadczenia zawodowego, umiejętności i wymagań finansowych rozmawiając z botem przez Messengera. Emplobot posługujesię naturalnym językiem, jednak w przeciwieństwie do człowieka, działa non-stop i jest w stanie prowadzić rozmowy z ogromną liczbą kandydatów jednocześnie i o dowolnej porze. Rozwiązanie jest wpełni zgodne z RODO i zdejmuje z pracodawcy wiele obowiązków informacyjnych związanych z przetwarzaniem danych kandydatów.

- Cyfryzacja to w Avivie codzienność. Rozwijamy cyfrowe narzędzia, aby służyły naszym klientom, pracownikom i agentom ubezpieczeniowym. Teraz wprowadzamy rozwiązanie z myślą o naszych potencjalnych pracownikach. Posiadanie Emplobota „na pokładzie” wzmocni nasz zespół rekrutacji, ułatwiając i przyspieszając preselekcję. Przede wszystkim ułatwi życie naszym kandydatom, umożliwiając im udział we wstępnym wywiadzie on-line niezależnie od dnia, godziny czy miejsca, w którym aktualnie przebywają.

- Monika Kulińska, People Director w Avivie.

Emplobot to rozwiązanie, które wciąż się uczy. Dzięki analizie tysięcy profili kandydatów i ofert pracy dziennie, jest w stanie selekcjonować i rekomendować kandydatów lepiej niż człowiek.

- Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy zauważyliśmy znaczący wzrost zainteresowania Emplobotem i niezmiernie nas cieszy, że polskie firmy są otwarte na nowe technologie rekrutacyjne. Fakt, że na nasze rozwiązanie zdecydowały się największe firmy m.in. z sektora finansowego i ubezpieczeniowego, świadczy, że Emplobot to zaufane narzędzie odpowiadające na potrzeby nawet najbardziej wymagających i restrykcyjnych przedsiębiorstw.

- CEO Emplocity, Krzysztof Sobczak

Załączniki

Pobierz wszystkie

In the picture - on the left - Arkadiusz Talun, Chief Technology Officer, and - on the right - Chris Sobczak, Chief Executive Officer.jpg

grafika | 232 KB

Pobierz
Emplocity_whiteCMYK_logo (4).pdf

pdf | 415 KB

Pobierz
Emplocity_RGB_logo (3).pdf

pdf | 12 KB

Pobierz
Emplocity_CMYK_logo (3).pdf

pdf | 412 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.